DUDR, s.r.o. účetní Třebíč - účetnictví a daňová evidence

Poskytujeme služby v oblasti daňové evidence, vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby včetně neziskových organizací (např. občanských sdružení), mezd, vedení personální agendy, provedení veškerých závěrkových prací, sestavení daňových přiznání a veškeré spojené poradenství.

Při využití služeb účetní kanceláře DUDR s.r.o. získáte

  • nižší náklady ve srovnání se mzdovými náklady na vlastního zaměstnance
  • úsporu nákladů na školení a nákup odborných publikací
  • odpovědnost za chybné zaúčtování ze strany účetní kanceláře v celé výši
  • smluvní mlčenlivost vůči třetím stranám

V oblasti účetnictví a daňové evidence působíme od roku 1996 jako fyzická osoba a od roku 2008 jako právnická osoba. Našimi klienty jsou podnikatelé a firmy z různých oborů, od živnostníků až po firmy s rozsáhlou účetní i mzdovou a personální agendou.

Účetnictví v POHODĚ

Veškeré účetnictví provádíme v ekonomickém systému POHODA. Jako obchodní partneři společnosti Stormware jsme schopni pomoci se zavedením a optimalizací ekonomického systému POHODA (pokladna, skladová evidence, fakturace, aj.) včetně základního zaškolení pro současné i budoucí klienty.

pohoda_certifikat1       pohoda_certifikat2

Daňová evidence a účetnictví ušité na míru

U každého klienta se snažíme dosáhnout maximální daňové optimalizace při dodržení všech účetních a daňových zákonů a předpisů. Řešíme nejen daňové hledisko, ale snažíme se i o co možná největší vypovídací schopnost účetnictví, či daňové evidence, potřebnou k rozhodování o ekonomických a jiných záležitostí spojených s provozem a rozvojem vašeho podnikání.

Pomůžeme i vám

Potřebujete profesionálně vedené účetnictví či daňovou evidenci? Hledáte daňové či účetní poradenství? Nebo jen chcete vyplnit daňové přiznání?

Neváhejte nás kontaktovat

Kontaktujte nás

Třebíč 568 847 284

Brno 602 385 650

Najdete nás na facebooku